100% ГАРАНТІЯ від виробника

Інтернет магазин промислових засобів індивідуального захисту

Засоби індивідуального захисту - виробництво, продаж, обслуговування і випробування в інтернет-магазині ASAP-tech

Компанія ASAP-tech продає високоякісні засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) з 2015 року. Завдяки постійній роботі з постачальниками і виробниками, ми змогли підібрати кращий асортимент товару.

Одним з основних показників нашої продукції, є її якість. Оскільки наші експерти особисто перевіряють нові моделі продукції і приймають рішення щодо її подальшої реалізації. Періодично ми проводимо статичні випробування продукції з партії товару на нашій вимірювально механічній лабораторії з метою виявлення дефектів.

Де купити якісні засоби індивідуального захисту?

Купити засоби індивідуального захисту Ви можете в Києві і по всій Україні, у компанії ASAP tech. Ознайомитися з нашим асортиментом товару ви можете онлайн на нашому сайті або по телефону.

Інтернет-магазин ASAP-tech - це найрізноманітніший асортимент засобів індивідуального захисту для висотників-верхолазів, зварювальників, будівельників, ливарників, електриків та ін. Наша команда - експерти своєї справи, які в будь-який момент, можуть дати Вам якісну консультацію щодо вибору ЗІЗ. У тому числі і приїхати до вас на підприємство і підібрати найкращий комплект спорядження на підставі аналізу виконання робіт вашими співробітниками.

Які ЗІЗ можна купити в інтернет-магазині?

Онлайн або по телефону ви можете замовити спецвзуття, спецодяг або захист:

  • від падіння з висоти;
  • органів дихання;
  • голови, обличчя;
  • органів зору;
  • органів слуху;
  • від електричного струму;
  • для рук;

Куди можна звернутися за випробуванням і обслуговуванням ЗІЗ?

Наша компанія надає послуги з проведення випробувань ЗІЗ власною атестованою механічною лабораторією з видачею повного пакету документів в короткі терміни.