Політика повернення товару і грошей

    Гарантійний період – це строк, під час якого клієнт, виявивши недолік товару має право вимагати від продавця чи виробника вжити заходів з усунення дефекту. Продавець повинен усунути недоліки, якщо не буде доказано, що вони виникли внаслідок порушень покупцями правил експлуатації.

З якого моменту починається гарантія?

• з моменту передачі товару споживачу, якщо в договорі немає уточнення;
• якщо немає можливості встановити день покупки, то гарантія йде з моменту виготовлення;
• на сезонні товари гарантія йде з моменту початку сезону;
• при замовлені товару з інтернет-магазину гарантія починається з дня доставки.

Обслуговування по гарантії включає в себе:

• усунення недоліків товару в сертифікованих сервісних центрах;
• обмін на аналогічний товар без доплати;
• обмін на подібний товар з доплатою;
• повернення товару і перерахунок грошових коштів на рахунок покупця.

Правила обміну і повернення товару:

Обмін і повернення продукції належної якості

     Продавець гарантує, що покупець протягом 14 днів з моменту придбання товару може відмовитись від товару належної якості, якщо:
• товар не поступав в експлуатацію і має товарний вигляд, знаходиться в упаковці зі всіма ярликами, а також має документи на придбання товару;
• товар не входить в перелік продуктів належної якості, що не підлягає поверненню і обміну.
     Покупець має право обміняти товар належної якості на іншу торгову пропозицію цього товару чи інший товар, ідентичний по вартості чи на інший товар з доплатою чи поверненням різниці в ціні.

Обмін і повернення продукції неналежної якості

     Якщо покупець виявив недоліки товару після його придбання, то він може вимагати заміну у продавця. Заміна повинна бути здійснена протягом 7 днів з дня пред'явлення вимоги. У випадку, якщо буде назначена експертиза на відповідність товару вказаним нормам, то обмін повинен бути проведений протягом 20 днів.
     Технічно складні товари неналежної якості заміняються товарами тієї ж марки чи на аналогічний товар іншої марки з перерахунком вартості. Повернення проводиться шляхом анулювання договору купівлі-продажу і повернення суми в розмірі вартості товару.

Повернення грошових засобів

     Строк повернення грошових засобів залежить від виду оплати, який спочатку вибрав покупець.
     При готівковому розрахунку повернення грошових засобів здійснюється на касі не пізніше чим через 10 днів після пред'явлення покупцем вимоги про повернення.
     Зарахування вартосты товару на карту клієнта, якщо був використаний безготівковий розрахунок, проводиться одразу після отримання вимоги від покупця.
     При використанні електроних платіжних систем, повернення здійснюється на електроний рахунок протягом 10 календарних днів.