Засоби індивідуального захисту


Засоби індивідуального захисту

Засоби індивідуального захисту, як спосіб захистити своє життя

Компанія «АСАП-ТЕК» активно займається продажом засобів індивідуального захисту, серед яких великий спектр товарів, здатних захистити від падіння з висоти людини, захистити органи зору і в принципі, убезпечити його здоров'я і життя від нещасних випадків.

ЗІЗ – це засоби, які часто використовуються робітничим класом з метою запобігти впливу на своє здоров'я небезпечних, хімічних і виробничих факторів. Наша компанія «АСАП-ТЕК» надає можливість громадянам, не виходячи з власного будинку придбати такий необхідний товар, причому, за цілком прийнятною ціною.

Що таке ЗІЗ: які складові включає в себе дане поняття?

Якщо громадяни мало обізнані з виробничо-технічною термінологією, ми повідомляємо, що в перелік засобів індивідуального захисту входять засоби, здатні, наприклад, захистити голову під час проведення будівельних робіт, чи захистити руки від хімікатів під час обприскування дерев з метою знищення шкідників.

В даному контексті не можна не відзначити, що ми також продаємо і спеціальні засоби по захисту органів слуху, які дуже затребувані працівниками багатьох підприємств і заводів, в рамках роботи на яких велике навантаження зосереджене саме на слух.

Щоб наші потенційні відвідувачі більш чітко змогли зрозуміти про різноманітність наших товарів, до їх уваги перелік кількох із сотні доступних:

Засоби індивідуального захисту працівників виробництв: доставка товару

Якщо Вам, шановний наш відвідувач в терміновому порядку необхідно придбати, наприклад, засіб індивідуального захисту органів дихання, необхідно лише здійснити кілька маніпуляцій комп'ютерною мишкою і, вже через кілька днів такий необхідний товар буде доставлений на Ваше ім'я в відділення Нової пошти або посилкою додому. 


Порівняння товарів (0)Купили > 1000 раз
♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Блокуючий пристрій ASSECURO AUTOBLOK зі сталевим тросом 10м AH310
☞ ВАША ЗНИЖКА: 81.41 грн
Блокуючий пристрій ASSECURO AUTOBLOK зі сталевим тросом 20м AH320
♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Карабін овал стальний з механічною муфтою AJ501T
♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Карабін трапеція ASSECURO стальний з механічною муфтою AJ514
☞ ВАША ЗНИЖКА: 374.50 грн
Комплект страхувальної системи ASAP-tech для роботи на зб опорах Lite
Лази монтерські Вертикаль ЛМ-3У

2 798.00 грн з ПДВ: 2 798.00 грн

☞ ВАША ЗНИЖКА: 278.00 грн
Лази монтерські Вертикаль ЛМ-3У шип твердосплавний
♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Лази монтерські ЛМ-3М
Лази монтерські ЛМ-3М
3

2 482.00 грн з ПДВ: 2 482.00 грн

Показано з 1 по 60 із 916 (всього 16 сторінок)