Термостійке спецвзуття


Термостійке спецвзуття

Термостійке спецвзуття – посилений захист ніг

     Багато виробничих процесів вимагають підвищеної уваги до забезпечення працівників ЗІЗ в силу небезпеки умов праці. Коли мова йде про оберігання ніг від несприятливих температур, то маються на увазі дві крайності:
• тривалий вплив низьких температур, який загрожує обмороженням;
• необхідність або загроза контакту з дуже високими температурами, що може викликати опік.
     Якщо в першому випадку неприємностей можна уникнути, використовуючи звичайне утеплене спецвзуття, то в другому слід скористатися моделями цільового призначення.

 

Вогнетривке взуття, як засіб індивідуального захисту

     Головна цінність такого взуття заключається в здатності витримати контакт з температурами в декілька сотень градусів. Представлені моделі в межах короткого часу (до 1 хвилини) безпечні для +300°С. (При цьому мінімальною відміткою, наприклад, для чобіт нітрильних термостійких є -40ºС. Експлуатація іншого взуття обмежується в нижній межі -20ºС.)

     Сфери рекомендованного застосування:
• вугле- і нафтодобуваючі галузі;
• нафтопереробна промисловість;
• гірсько-рудні підприємства;
• акумуляторні станції;
• хімкомбінати;
• будівельна індустрія.
    Ще одна незаперечна перевага термостійкого спецвзуття із сучасних матеріалів – стійкість до впливу слабких розчинів кислот и лугів.

Рекомендації по вибору спецвзуття

     Для фахівця, крім професійного інструменту, важливу роль відіграє якісне обмундирування. Не може зварник ефективно працювати без вогнестійкого спецодягу і взуття.
     Щоб взуття служило довго, не піддаючись руйнуванню від зовнішніх впливів, воно повинно вироблятись із відповідних матеріалів. Для верхньої частини переважні натуральна шкіра (краще з поліуретановим покриттям) або нітрильна гума. Для підошви – двошаровий поліуретан і нітрильна гума із захистом HRO.
     Купуючи черевики або чоботи, уважно віднесіться до вибору необхідного розміру. Пам'ятайте, що взуття із подібних матеріалів не можна «розносити» в звичному розумінні. В асортименті складу є всі ходові розміри.

 

Підбирайте якісне взуття тривалої експлуатації!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)