Утепленне спецвзуття


Утепленне спецвзуття

Утеплене спецвзуття на сторожі здоров'я

     Народна мудрість свідчить: «Голову тримай в холоді, а ноги – в теплі». Якщо з першою частиною прислів'я ще можна посперечатися, то з другим твердженням слід погодитися беззастережно. Тим паче, що в нинішньому зимовому спецвзутті, враховуючи якість матеріалу і пропоновані моделі, приємно просто йти по вулиці.

 

З яких матеріалів шиється тепле спецвзуття?

     Індустрія виготовлення робочого одягу і взуття йде в ногу з часом. Сучасні матеріали дозволяють максимально захистити ноги від холоду і вологи, забезпечити стійкість підошви від ковзання , захистити носок і п'ятку ударопоглинаючими накладками.
     Для верху, як правило, використовується натуральна шкіра, посилена гідрофобним просоченням, кирза, вставки із юфти. В якості утеплювача служить штучне хутро, зносостійкий і гігроскопічний текстиль. В обов'язковому порядку присутні антипрокольні устілки. Для нековзної підошви застосовуються сучасні синтетичні матеріали, які забезпечують масло-, бензино- і термостійкість, антистатичність.
     Конкретні характеристики і особливості кожної моделі приводяться в її описі.

Умови роботи диктують вибір взуття

     В асортименті є повноцінні високі чоботи, черевики звичайного і підвищеного крою. Особливості виробничого процесу визначають набір властивостей, якими повинне володіти спецвзуття.
     Якщо мова йде про тваринництво або сільське господарство, то досить забезпечувати захист від загальних забруднень і холоду. А в будівельних або транспортних галузях важливо мати неслизьку підошву з додатковим захистом від механічних впливів. Деякі умови роботи вимагають такі якості спецвзуття, як антистатичність і термостійкість.
     У нас представлене утеплене взуття в основному італійського виробництва, яка:
• відповідає встановленим стандартам;
• 100% забезпечує користувачам зручність і комфорт;
• має сучасний вигляд;
• відрізняється надійністю та якістю;
• конкурентоздатна за ціновою політикою.
     Незалежно від вартості товару, клієнт отримує якісне взуття, яке тривалий час служить і сприяє підтримці комфортних умов в процесі роботи. Деталі оплати і доставки обговоріть з нашими менеджерами.

 

Оцінити в повній мірі зручне взуття можна тільки у випадку його носіння!


Порівняння товарів (0)Черевики шкіряні утеплені ПУП

702.5 грн з ПДВ: 702.5 грн

Чоботи шкіряні EXENA 2986Z S3 SRC

2 803.8 грн з ПДВ: 2 803.8 грн

Чоботи юхта-кирза ПУП

633.8 грн з ПДВ: 633.8 грн

Чоботи юхта-кирза ПУП утеплені

653.8 грн з ПДВ: 653.8 грн

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)