Одноразовий захисний одяг


Одноразовий захисний одяг

Одноразовий одяг – ефективний спосіб захисту від агресивного середовища

     Саме визначення одяг обмеженого терміну дії передбачає короткостроковість служби даного спецодягу. Це пов'язано з підвищеною небезпекою для здоров'я людини, умов, в яких вона вимушена знаходитися. Як правило, мова йде про роботу, яка піддається сильному забрудненню, хімічному або бактеріологічному впливу.

Який захист ми пропонуємо?

     Для зручності відвідувачів сайту асортимент товару згрупований в три підрозділи:
• комбінезони від хімічних речовин – покликані забезпечити надійний  захист від хімічного впливу і інших  факторів, що загрожують здоров'ю (в тому числі комбінезони одноразові);
• вироби медичного призначення – об'єднують екіпірування для відвідувачів, яке дозволяє підтримувати чистоту і гігієну всередині лікувальних закладів (халати одноразові, бахіли і т.д.);
• аксесуари і інше – включають елементи екіпірування, які використовуються для бар'єрного захисту від попадання на шкіряні покрови і натільний одяг хімікатів і біологічно небезпечних об'єктів (нарукавники, фартухи одноразові і т.д.).
     Спектр застосування одноразового спецодягу достатньо широкий, тому що важливий не тільки захист працівника, але часто і створення умов стерильного виробництва. Без неї не обходяться підприємства хімічної, фармацевтичної, харчової промисловості, лікувальні заклади, лабораторії і інші галузі.
     Окремо стоять засоби індивідуального захисту, стійкі до впливу кислотно-лужного середовища високої концентрації (так званий одяг кщс). Ці ЗІЗ винесені в окрему підгрупу із загальною назвою «Захист від хімічних впливів».

З чого виготовлений одяг даної категорії?

     Найбільш розповсюдженими матеріалами тут є розробки останніх десятиліть: Tyvek® (Тайвек) і поліпропілен. Вони успішно справляються із задачами одночасно бути надійним бар'єром для небезпечних хімічних речовин, різного роду твердих частин і при цьому не представляти самостійну загрозу для здоров'я, маючи достатньо низьку собівартість. Крім того, матеріали забезпечують повну свободу і комфорт рухів у виробничих процесах.
     Одяг обмеженого терміну дії для роботи в цехових, кабінетних і лабораторних приміщеннях відрізняється спокійними світлими тонами. Комбінезон же флуоресцентного помаранчевого кольору, що має вшиті сріблясті світловідбиваючі стрічки, прекрасно видно вдень і вночі. Місцями його користування є відкриті простори підвищеної небезпеки і робота в нічний час.

 

Вибирайте якісний індивідуальний захист!


Порівняння товарів (0)Комбінезон захисний TYCHEM C /CHA5/

677.00 грн з ПДВ: 677.00 грн

Комбінезон захисний TYVEK 500 HV /125/

638.00 грн з ПДВ: 638.00 грн

Комбінезон захисний TYVEK Industry/CCF5/

48.00 грн з ПДВ: 48.00 грн

Куртка TYVEK /PP33/

210.00 грн з ПДВ: 210.00 грн

Нарукавник TYCHEM С /PS32LA/

59.00 грн з ПДВ: 59.00 грн

Нарукавник TYVEK /PS32LA/

19.00 грн з ПДВ: 19.00 грн

Фартук TYCHEM С /PA30LO/

154.00 грн з ПДВ: 154.00 грн

Фартук TYVEK /PA30LO/

74.00 грн з ПДВ: 74.00 грн

Халат TYVEK /PL30NP/ (без карманів)

47.00 грн з ПДВ: 47.00 грн

Показано з 1 по 28 із 28 (всього 1 сторінок)