Водонепроникний одяг


Водонепроникний одяг

Складні погодні умови вимагають водонепроникний одяг

Несприятлива погода не є перешкодою для виробничих процесів. Працювати приходиться і в дощ, і під час вітру, в сльотавих і інших незручних метеоумовах. Щоб мінімізувати подібні складності, слід використовувати водонепроникний костюм. Самий простий і універсальний варіант – водовідштовхуючий плащ.

Дощовик із поліестера, покритого ПВХ

Пропонуємо подовжений плащ, який має центральну застібку-блискавку, посилений вітрозахисним клапаном, застібається пластмасовими кнопками. Модель доповнює капюшон, який регулюється шнурком. Універсальність покрою забезпечує зручність використання незалежно від будови тіла і комплекції людини. В асортименті є всі три варіанта розмірів: L, XL, XXL.

Наявність накладних карманів з клапанами дозволяє зручно розмістити дрібний інструмент. В рукава вистрочені внутрішні підманжети на резинці, які запобігають затіканню води всередину. Основні шви посилені додатковим проклеєнням. Позаду розміщені отвори для вентиляції, прикриті клапаном. Це сприяє повітрообміну, запобігає конденсації вологи, яка випаровується всередині водонепроникного плаща.

Особливості поліестера і ПВХ покриття як вихідного матеріалу для водовідштовхуючих костюмів

Слід звернути увагу на якість матеріалу, із якого виготовлений дощовик. 100% непроникність виробу надає тонкий шар спеціального полівінілхлоридного покриття. Іноді висловлюється думка, що ПВХ може негативно впливати на здоров’я людини. Однак це не відповідає дійсності. Доказом екологічності даного матеріалу служить той факт, що з нього роблять іграшки для дітей і упаковки для рідких продуктів харчування.

Не менш інтересним досягненням в області синтетичних матеріалів служить і поліестер, з якого власне і зшитий дощовик. Вироби з цієї штучної тканини вигідно відрізняються:
• високим степенем захисту від дощу, вітру, ультафіолету і інших незручностей;
• зносостійкістю до фізичного впливу;
• простотою догляду і відносною дешевизною;
• невеликою вагою;
• стійкістю кольору і несхильністю до грибкових уражень і псування з боку комах.

Наш інтернет-магазин пропонує покупцям недорогий, але якісний товар.

Купіть непромокаючий спецодяг довготривалого використання!


Порівняння товарів (0)Плащ ПВХ STARLINE /VK-80/

405.0 грн з ПДВ: 405.0 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)