Захист від хімічних впливів


Захист від хімічних впливів

Захист від хімічних впливів – актуальний виклик часу

     Зворотною стороною технічного прогресу стала необхідність захисту здоров'я (а інколи і життя) від небезпечних факторів, супутніх деяким виробничим процесам. Мова йде навіть не про техногенні катастрофи і ліквідацію їх наслідків, а про сучасні робочі технології, пов'язаних з певними ризиками.

Де підстерігає небезпека?

     Спецодяг від хімічних впливів життєво необхідний:
• у виробничих процесах власне хімічної спрямованості;
• при виготовленні добрив;
• в нафто газохімічному секторі економіки;
• в багатьох операціях і процесах машинобудування і електронної промисловості.
     Подібний захист потребують співробітники лабораторій, робітники гальванічних дільниць і інші фахівці, якщо у них є загроза контакту з отруйними речовинами різної консистенції і радіоактивним пилом.

Забезпечення комплексного захисту організму

     Спецодяг від хімічних впливів, представлений двома моделями (костюм і комбінезон), – лише частина загальної захисної програми. Запропонований одяг здатен захистити шкіряні покрови тулуба і кінцівок. Для забезпечення повної безпеки людини цю систему необхідно доповнити ЗІЗ дихальних шляхів, спецвзуттям, а у випадку використання лише костюма – ще і захисними засобами для голови і рук.
При тривалому контакті з агресивними кислотними середовищами не лишнім буде доповнення у вигляді фартухів чи спецнакидок з антикислотним просоченням.
Технологіями пошиву передбачені посилення захисту в місцях швів, застібок, щільності прилягання на зап'ястях, щиколотках і області шиї. Робота в такому обмундируванні повинна відбуватися в точній відповідності до вказівок доданих інструкцій.

Повноцінний захист організму можливий тільки при усвідомленому застосуванні ЗІЗ персоналом!


Порівняння товарів (0)Костюм захисний Л-1 новий

2 122.5 грн з ПДВ: 2 122.5 грн

Костюм лавсановий К80 "Лаборант"

913.8 грн з ПДВ: 913.8 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)