Захист від хімічних впливів


Захист від хімічних впливів

Захист від хімічних впливів – актуальний виклик часу

     Зворотною стороною технічного прогресу стала необхідність захисту здоров'я (а інколи і життя) від небезпечних факторів, супутніх деяким виробничим процесам. Мова йде навіть не про техногенні катастрофи і ліквідацію їх наслідків, а про сучасні робочі технології, пов'язаних з певними ризиками.

Де підстерігає небезпека?

     Спецодяг від хімічних впливів життєво необхідний:
• у виробничих процесах власне хімічної спрямованості;
• при виготовленні добрив;
• в нафто газохімічному секторі економіки;
• в багатьох операціях і процесах машинобудування і електронної промисловості.
     Подібний захист потребують співробітники лабораторій, робітники гальванічних дільниць і інші фахівці, якщо у них є загроза контакту з отруйними речовинами різної консистенції і радіоактивним пилом.

Забезпечення комплексного захисту організму

     Спецодяг від хімічних впливів, представлений двома моделями (костюм і комбінезон), – лише частина загальної захисної програми. Запропонований одяг здатен захистити шкіряні покрови тулуба і кінцівок. Для забезпечення повної безпеки людини цю систему необхідно доповнити ЗІЗ дихальних шляхів, спецвзуттям, а у випадку використання лише костюма – ще і захисними засобами для голови і рук.
При тривалому контакті з агресивними кислотними середовищами не лишнім буде доповнення у вигляді фартухів чи спецнакидок з антикислотним просоченням.
Технологіями пошиву передбачені посилення захисту в місцях швів, застібок, щільності прилягання на зап'ястях, щиколотках і області шиї. Робота в такому обмундируванні повинна відбуватися в точній відповідності до вказівок доданих інструкцій.

Повноцінний захист організму можливий тільки при усвідомленому застосуванні ЗІЗ персоналом!


Порівняння товарів (0)Костюм захисний Л-1 новий

Захисні властивості костюму забезпечуються ізолюючими властивостями матеріалів, що застосовуються (п..

впливу твердих, рідких, крапельно-аерозольних отруйних речовин, суспензій, аерозолів, шкідливих біологічних факторів і радіоактивного пилу ТУ У 13.9-31998655-001 діє до Костюм «Л-1» призначений для використання в якості універсальної спеціального одягу персоналу, при захисті шкірних покривів людини, від впливу твердих, рідких, крапельно-аерозольних отруйних речовин, суспензій, аерозолів, шкідливих біологічних факторів і радіоактивного пилу.

1 698.00 грн

Костюм лавсановий К80 "Лаборант"

Костюм складається з куртки і штанів. Відповідно пункту 1.2.1 ГОСТ 27652-88 костюм складається ..

К80 - захист від кислот концентрації від 50 до 80% (щодо сірчаної кислоти) Тканина п / е арт.С154 ЮГ + К80, 100% лавсан ГОСТ 27652-88 синій
*
*

731.00 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)