Зимовий спецодяг


Зимовий спецодяг

Спецодяг зимовий – універсальність застосування

     Зимовий робочий одяг розрахований на використання в різних галузях промисловості, де є вимога забезпечити непереривність роботи, не дивлячись на погодні умови. Задача зимової роби – захистити працівників від холоднечі, вітру і опадів.
     Такий комплект спецодягу (як правило) складається із:
• теплої подовженої куртки;
• утеплених штанів або комбінезону;
• утепленого жилету (при необхідності);
• светра або толстовки;
• термобілизни (по можливості);
• нековзного утепленого спецвзуття;
• відповідного головного убору;
• рукавиць чи перчаток.

 

Верхній робочий зимовий одяг

     В даному розділі можна підібрати і купити зимовий спецодяг, включаючи куртку (фуфайку), штани(комбінезон) і жилет. Ви самостійно, виходячи із конкретних виробничих потреб і своїх фінансових можливостей, формуєте комплект зимнього спецодягу. Ціна значно варіюється і залежить, передусім, від матеріалу, із якого пошитий робочий одяг. При цьому вся пропонована продукція сертифікована і відповідає стандартизуючим нормам і вимогам.
     В наявності є більш прості варіанти чоловічого і жіночого зимового спецодягу – традиційні стьобані фуфайки і брюки. Представлені також моделі комбінезонів і курток зимового спецодягу, виготовленого із сучасних легких водовідштовхувальних матеріалів і оснащеного світло відбиваючою смугою. При необхідності комплект можна доповнити жилетом.

 

Вигоди нашої пропозиції

     В останній час з'явилась тенденція одягати робочих в утеплений спецодяг, витриманий в корпоративному стилі. Таке обмундирування шиється під замовлення і коштує немалих грошей. Невеликі організації або приватні особи, які  самостійно займаються своїм екіпіруванням, часто не можуть дозволити собі подібний варіант. Тому ми підібрали найбільш затребуванні і зручні в експлуатації моделі і пропонуємо купити спецодяг за адекватною ціною.
     В асортименті представлені ходові розміри наявної продукції. Пропонуємо самостійно підібрати особистий комплект зимнього спецодягу. Купити відібранні речі можна, оплативши замовлення зручним для себе способом.
     Доставка гарантується по всій території України. Всі виникаючі запитання задайте нашим консультантам по телефону або в онлайн режимі (в неробочий час).

Купуйте з вигодою, не виходячи з дому!


Порівняння товарів (0)Куртка "Зима"

1 348.8 грн з ПДВ: 1 348.8 грн

Куртка ватна

510.0 грн з ПДВ: 510.0 грн

Напівкомбінезон "Сибір"

910.0 грн з ПДВ: 910.0 грн

Полукомбинезон "Зима"

867.5 грн з ПДВ: 867.5 грн

Штани "Север"

516.3 грн з ПДВ: 516.3 грн

Штани ватні

171.3 грн з ПДВ: 171.3 грн

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)