Захист органів зору


Захист органів зору

Захист органів зору потребує особливої уваги

     Безпека умов праці – основа будь-якого виробництва. Ефективно працювати людина здатна тоді, коли ризики втрати здоров'я зведені до мінімуму. Нажаль, багато виробничих процесів пов'язані із загрозою для тих чи інших життєво важливих органів і систем людського організму.
     Зір не є виключенням і потребує  бережного відношення до очей. В даному розділі представлені три різновиди окулярів, які спеціалізовані під різні виробничі умови:
• окуляри захисні для зварювальних робіт;
• окуляри захисні закриті;
• окуляри захисні відкриті.

Випромінювання інфрачервоного і ультрафіолетового діапазонів – найбільший екстрим для очей

     Серйозну загрозу для зору представляють виробничі операції, в яких задіяні зварювальні апарати; робота біля сталеплавильних і інших металургійних печей. Людське око розраховане на сприйняття світлових променів певного діапазону. Тривале перебування під впливом інфрачервоного і ультрафіолетового випромінювань може привести до повної втрати зору. Тому фахівці, що знаходяться в подібних умовах, зобов'язані працювати в окулярах захисних зі спеціальними скельцями-світлофільтрами.

 

Сфери застосування окулярів захисних закритих

     Різні лабораторні дослідження (особливо в області хімії та біології) вимагають оберігання очей від теплового впливу, потрапляння бризків агресивних рідин, парів газоподібних речовин. Такі окуляри зазвичай мають спеціальне покриття скла від запотівання, передбачають пряму чи непряму вентиляцію. Вони добре суміщаються із засобами індивідуального захисту органів дихання (зокрема, фільтруючими масками і респіраторами).

 

Окуляри захисні відкриті – оберігання від пилу і бризок

     Окуляри у виробничих процесах – не предмет модного аксесуару, а першочергова потреба. В широкому асортименті у нас представлені захисні окуляри відкритого типу. Важко представити умови праці, які будуть абсолютно безпечні для очей. Робота на станках, будівельні і штукатурно-малярні процеси, сільське господарство – скрізь є небезпека попадання в очі пилу, твердих частин, бризків навіть не агресивних рідин. На варті успішно стануть окуляри, які мають лінзи високої міцності, стійкі до подряпин, забезпечені зручними для носіння дужками і полімерним переніссям.

 

Забезпечте працівників захистом для очей № 1 – спеціалізованими окулярами!


Порівняння товарів (0)♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Окуляри захисні TRIARMA відкриті з прозорими лінзами ET-30S Clear
♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Окуляри захисні TRIARMA герметичні, без вентиляції G-05
Окуляри зварника ЗН1-Г
1

90.0 грн з ПДВ: 90.0 грн

Показано з 1 по 24 із 24 (всього 1 сторінок)