Діелектричні рукавички


Діелектричні рукавички

Електрика не терпить недбалості

Роботи з електрообладнанням вимагають особливо ретельного користування засобами захисту від електричного струму, які можуть виступати:

  • основними чи
  • додатковими.

Із пропонованого асортименту засобів захисту від враження електричним струмом діелектричні килимки слід віднести до других. Представленні зразки відрізняються розміром при іншому збігу параметрів. Слід враховувати, що використовуватись може килимок діелектричний тільки в сухих умовах роботи.

Перчатки і взуття можуть виступати як основними, так і допоміжними елементами захисту. Це залежить від напруги, з якою працює фахівець.

Захист ніг

В розділі спецвзуття для електрика представлене двома варіантами. Це:

  • боти,
  • калоші.

Різниця полягає в наступному. Боти діелектричні відрізняє більш обширний діапазон застосування саме як основного засобу захисту. Їх використання можливе як при контакті з електрообладнанням до 1 кВ, так и більш високим.

Калоші діелектричні при роботах з електрообладнанням більше 1 кВ можуть виступати тільки додатковою захисною мірою. Відрізняються і строки, в які необхідно проводити випробування на пригодність до експлуатації. Перші піддаються перевірці 1 раз в три роки, другі потребують щорічного контролю.

Безпека рук

В асортименті запропоновані два види п’ятипалих діелектричних перчаток. Застосовуватись основним засобом захисту вони можуть у випадках взаємодії з напругою до 1 кВ. При більш високій – тільки в ролі додаткових.

Слід уникати механічних пошкоджень перчаток. Допустимо одягати зверху на них захисні рукавиці (брезент чи шкіру).

Корисно регулярно промивати перчатки з милом або же содовим розчином. Далі повинне обов'язково виконуватися ретельне просушування.

Діелектричні пристосування з метою продовження строків експлуатації потребують зберігання, відповідного рекомендованого правилам.

Зверніть увагу, що за технікою безпеки використовувати при роботі з електрикою можна тільки спецзасоби, які виготовлені у суворій відповідності з вимогами ДСТУ. Саме така продукція представлена в нашому магазині.

Купуйте якісний товар за оптимальною ціною!


Порівняння товарів (0)Боти діелектричні 20 кВ 322
2

836.3 грн з ПДВ: 836.3 грн

Боти діелектричні 20 кВ 330

867.5 грн з ПДВ: 867.5 грн

Калоші діелектричні 15 кВ
1

815.0 грн з ПДВ: 815.0 грн

♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Килимок гумовий діелектричний КИЇВГУМА 500х500 20 кВ
♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Рукавички діелектричні шовні гумові 1кВ
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)