Каски захисні


Каски захисні

Каска захисна – основа техніки безпеки різних галузей виробництва

Важко назвати виробничу сферу, де б не вимагалось по техніці безпеки застосування касок. Будівельники, бурильники, шахтарі, сталевари… навіть двірники зобов'язані використовувати індивідуальні засоби захисту голови. От тільки вимоги до ступеню і рівню захисту будуть різними. Часто вимагається суміщення застосування каски з захисним щитком для очей і обличчя працівника.

Існуюче різноманіття і види касок умовно поділяються на 3 основних класи:
• загального призначення (всі вид ударів, виключаючи вплив високої напруги);
• спецпризначення (складні підземні і електромонтажні роботи);
• обмеженого ступеню захисту (тількои при ударі об стаціонарну перешкоду).

Кольорова палітра – не примха, а «мова» для внутрішнього спілкування

Випускають каски будівельні: помаранчеві (жовті), червоні і білі. Причому на будмайданчику є сувора регламентація у використанні кольорової гамми:
біла каска – приналежність до керівного складу вищої ланки (як безпосередньо будівельних компаній, так і контролюючих організацій, наприклад, охорони праці);
червона каска – керівництво середнього рівня (виконроби, майстри різного рангу ІТР);
помаранчева каска – інший робочий персонал.

Є ще два «говорячих» кольори у захисних касок. Коричневий — для гірничих працівників; блакитний  — гірничих рятувальників. А от вже зелені і сині чіткого смислового значення не мають.

Якісна продукція від перевірених виробників

Застосування касок як основного способу захисту голови від травм розповсюджено як у виробничій сфері, так і в області спорту. Тому багато зразків продукції, яка представлена в даному розділі, виготовлені компанією First Ascent. Це відомий вітчизняний бренд спортивного інвентарю, що застосовується в різних сферах, де важливі надійність і зручність використання.

Надійністю і чіткою специфікацією у виробничу сферу (будівельні і бурові майданчики, підземні роботи і інші галузі промислового виробництва) відрізняється продукція російсбкого походження. ЦЕ ВАТ «Суксунский оптико-механический завод» РОСОМЗ з більш ніж 70-річним досвідом виготовлення ЗІЗ. В асортименті представлені розробки останніх років, в тому числі і каска шахтарська.

Недорогі (саме каски будівельні), відповідні стандартам вироби української компанії «ПромСИЗ», - вдале придбання для суто будівельних організацій.

У нас можна придбати каску будь-якого призначення за вигідною ціною!

Порівняння товарів (0)Каска First Ascent CLIMBER
4

1 450.0 грн з ПДВ: 1 450.0 грн

Каска First Ascent K2 PLUS
1

1 525.0 грн з ПДВ: 1 525.0 грн

Каска First Ascent ROCK MASTER JUNIOR

1 357.5 грн з ПДВ: 1 357.5 грн

Каска NEXUS HEIGHTMASTER / BP224

2 025.4 грн з ПДВ: 2 025.4 грн

Каска NEXUS LINESMAN / BP223

1 392.2 грн з ПДВ: 1 392.2 грн

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)