Щитки захисні


Щитки захисні

Щитки захисні – основа безпеки лиця і очей

Найчастіше про застосування щитків захисних лицьових говорять, маючи на увазі проведення зварювальних робіт. Хоча там слід говорити конкретно про використання щитка захисного зварника чи маски зварника. Сфера ж застосування даних засобів індивідуального захисту набагато ширше і включає такі галузі виробництва, як:

  • хімічна промисловість;
  • кольорова і чорна металургія;
  • машино- і автомобілебудування;
  • нафто-газодобувна промисловість;
  • будівництво.

І мова йде в таких випадках про оберігання очей і лиця від пошкодження твердими частинками, бризками різних рідин, пилом, іскрами при роботі з різного роду електроінструментами. Це можуть бути як станкові роботи, так і малярно-штукатурні; як ремонтно-монтажні, так і обслуговування сталеливарного виробництва.

Зварювальний щиток або маска для зварювання – обов’язкові атрибути зварювальних робіт

Окремим видом засобів індивідуального захисту, направлених на запобігання опіку очей і рогівки людини, задіяної на зварювальних операціях, служать щитки зварника або спеціальні маски.

Зварники віддають перевагу масці хамелеон, яка дозволяє фахівцю працювати, не знімаючи ЗІЗ. Ця сучасна розробка має світлофільтр, який самозатемнюється при випромінюваннях зварювальної дуги. В інший час скло залишається прозорим.

Якісний інструмент вирішує декілька задач одночасно:

  • підвищує продуктивність праці;
  • створює комфортні умови праці;
  • забезпечує безпеку фахівця.

Асортимент захисних аксесуарів – до ваших послуг

В даному розділі представлений великий вибір як щитків лицевих захисних, щитків зварника, так і захисних скелець для роботи з професійним інструментом. Захисні засоби мають різноманітні модифікації кріплення. Вони можуть експлуатуватися як закріпленими на шоломи, так і автономно. Окремо є оголов’є для налобного кріплення щитків.

На вигідних умовах можна придбати продукцію з доставкою в будь-який регіон України. У нас представлений сертифікований інструментарій перевірених виробників. З докладними характеристиками кожного виробу можна ознайомитися, натиснувши на відповідний товар.

Створюйте безпечні умови для роботи персоналу у важких виробничих процесах!


Порівняння товарів (0)Скло захисне 52х102

5.0 грн з ПДВ: 5.0 грн

Щиток захисний ЗМ V4CK

495.0 грн з ПДВ: 495.0 грн

♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Щиток захисний НБТ-1 "Комфорт" 2 мм
Щиток зварника "МАКСІ" 133х114

192.5 грн з ПДВ: 192.5 грн

Щиток зварника "Профі" НН-С-У1

217.5 грн з ПДВ: 217.5 грн

Щиток захисний НБТ-1
1

162.5 грн з ПДВ: 162.5 грн

Показано з 1 по 18 із 18 (всього 1 сторінок)