Захист органів дихання


Захист органів дихання

Безпечне дихання – важлива складова здоров'я людини

     Засоби індивідуального захисту органів дихання запобігають попаданню забрудненого повітря в легені через носоглотку. Їх задача не тільки виключити проникнення всередину організму твердих частин, але також забезпечити працівника безпечним для дихання повітрям. Тому спектр ЗІЗ, які застосовуються, варіюється в залежності від складності умов праці. Сюди входять як більш прості, так і достатньо складні конструкції:
• саморятівники;
• повнолицеві маски та напівмаски;
• респіратори;
• протигази.

Засоби захисту і комплектуючі до них

     Найпростішим способом може слугувати ватно-марлева пов'язка. Але цей примітивний інструмент допустимо використовувати нетривалий час тільки в крайньому випадку в силу його низької ефективності. Ми ж, у свою чергу, пропонуємо великий вибір сучасних виробів, які захищають дихальні шляхи працівників при несприятливих умовах праці.
     В асортименті представлені:
• маска захисна повнолицева, універсальна за розміром і придатна для користування навіть тими, хто носить окуляри на постійній основі;
• напівмаски фільтруючі, які забезпечують надійний захист носу, роту і підборіддя;
• респіратори для захисту від аерозолей різної дисперсності під час роботи в різних галузях промисловості (від гірничодобувної до харчової та фармацевтичної);
• фільтри протигазові, протипильні та протиаерозольні.

 

Здоров'я людини – пріоритет в будь-якому виробничому процесі

     В залежності від конкретних умов праці, які враховують ступінь забруднення навколишнього повітря, слід забезпечити працюючих відповідними індивідуальними засобами. Це можуть бути протигази, різні фільтруючі респіратори, маски-респіратори та інший інвентар. Недопустимо ігнорувати даний несприятливий фактор. Його підступність полягає в тому, що незворотні наслідки можуть настати через тривалий період часу.
     Захист органів дихання – основний канал, який перекриває попадання всередину організму шкідливих хімічних речовин із навколишнього середовища. Проте не можна забувати, що до 5% повітря (а з ним і отруйних газів) всмоктується в кров через шкірні покриви. Тому в особливо важких умовах (наприклад, атомній індустрії) використовується комплексний захист у вигляді пневмокурток і пневмокостюмів.

Забезпечте надійний захист здоров'я людей на вашому виробництві!

 


Порівняння товарів (0)Маска ШМП

1 193.00 грн

Лідер продажу!
Респіратор Респфарм без клапана А-200 П-1 FFP-1D
Лідер продажу!
COVID-19
Респіратор Респфарм без клапана А-200 П-3 FFP-3D
Лідер продажу!
Респіратор Респфарм без клапана М-110 П2 FFP-2D
Лідер продажу!
Респіратор Респфарм без клапана М-300 П-1 FFP-1D
Лідер продажу!
Респіратор Респфарм з клапаном А-200 П-2К FFP-2D
Лідер продажу!
COVID-19
Респіратор Респфарм з клапаном А-200 П-3К FFP-3D
Лідер продажу!
Респіратор Респфарм з клапаном М-110 П-1К FFP-1D
Лідер продажу!
Респіратор Респфарм з клапаном М-110 П-2К FFP-2D
Показано з 1 по 26 із 26 (всього 1 сторінок)