Захист органів слуху


Захист органів слуху

Надмірний виробничий шум потребує захисту органів слуху

Багатьом виробничим процесам властивий такий шкідливий для здоров’я людини фактор, як високий рівень шуму. Його підступність заключається в тому, що, крім зниження слуху, шумова надмірність грозить порушеннями роботи головного мозку, психічними захворюваннями і іншими ускладненнями для організму в цілому. (Частіше за все страждають при цьому серцево-судинна і травна системи.)

Захищаємо слуховий апарат

Комфортними для людського організму показниками рівня шуму рахуються цифри в інтервалі 20-30 децибел. Однак навіть в побутових умовах ми часто стикаємось з перевищенням цих норм. Виробничі ж процеси мають суворі нормативи, які вимагають використання ЗІЗ, коли шумовий фон перевищує допустимі показники.

Захист слухових каналів забезпечується двома способами:
• перекриттям всередині тільки самого каналу (для цього використовують вкладиші протишумові беруші);
• закриванням ззовні всієї вушної раковини (застосовуються навушники захисні протишумні).

У відповідності з даною класифікацією засоби індивідуального захисту слухового апарату розділені в нашому магазині на дві підгрупи.

Вкладиші протишумні

Продукція даної категорії представлена берушами багаторазового використання різноманітної модифікації. З докладними характеристиками вкладишів, їх конструктивними особливостями і матеріалом, з якого вони виготовлені, можна ознайомитися безпосередньо в описанні товару.

Навушники протишумні

Пропоновані моделі навушників (як більш ефективного способу протишумового захисту) від різних виробників відрізняються за своїми показниками і ціновою політикою. В магазині представлена найбільш затребувана лінійка товару.

Засіб індивідуального захисту органів слуху зазвичай закріплено за конкретним працівником і при зміні власника обов’язково повинен піддаватися дезінфекції.

Мало забезпечити співробітників відповідним інструментарієм – важно донести необхідність його використання, коли того вимагають умови роботи. Тільки свідоме застосування захисного інвентаря посприяє максимальній безпеці виробничого процесу.

Забезпечте працівників необхідними засобами захисту слуху!


Порівняння товарів (0)Вставки протишумні EР-02

10.0 грн з ПДВ: 10.0 грн

Навушники STARLINE MK-08Y

495.0 грн з ПДВ: 495.0 грн

Вставки протишумні 3M 1100
1

10.0 грн з ПДВ: 10.0 грн

♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Навушники STARLINE МК-07, потилочне наголов'я
Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)