Навушники протишумні


Навушники протишумні

Протишумні навушники – найбільш часто застосовується різновидність антифонів

На відміну від внутрішніх антифонів (просто різного роду заглушок), зовнішні представляють собою захисні навушники різноманітної модифікації. До зовнішніх відносяться також спеціальні шоломи. В нашій лінійці товарів ця різновидність ЗІЗ відсутня в силу невеликої затребуваності з боку споживачів.

Конструктивно всі навушники від шуму влаштовані однаково. Це дві слухові чаші, скріплені оголів'ям. Принциповою різницею тут виступає аспект їх призначення. Шумозахисні навушники бувають двох видів:
• пасивні (використовуються за прямим призначенням – тільки шумоізоляція);
• активні (коли передбачається необхідність спілкування в процесі роботи. Такі моделі можуть обладнуватися мікрофонами, здатними вловлювати неголосні звуки, включаючи сигнали небезпеки. Останні розробки мають вмонтовані рації, мобільні телефони і т.д. Природно, що такі пристосування значно здорожують продукцію.)

Асортимент звукоізолюючих навушників

В розділі представлені навушники звукоізолюючі прямого призначення. Однак вони відрізняються деякими особливостями як самих слухових чаш, так і конструкцією оголов’я. Детальні характеристики супроводжують кожен виріб.

При цьому чашки не просто закривають вушні раковини, а мають герметизуючі подушки і прокладки, які покращують звукопоглинання.

Моделі відрізняються можливістю їх самостійного використання або в комплекті з каскою чи іншим головним убором. Є варіанти складного оголов’я, його зручного регулювання під необхідний розмір.

Споживачу – якісний товар

Всі пропоновані варіанти мають сертифікати і відповідають державним стандартам. А це значить, що:
• матеріал для виготовлення навушників гіпоалергенний і може оброблятися гігієнічними засобами без зміни властивостей;
• конструктивно витримані вимоги до форми і якості елементів виробу;
• проведенні виробником випробування підтверджують надійність експлуатації гаджета.

Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками.
Навушники мають універсальний діапазон застосування в різноманітних галузях промисловості і сільського господарство, де присутня необхідність помірного шумопоглинання.

Купуючи продукцію в нашому магазині, ви отримуєте якісний товар за адекватною ціною!


Порівняння товарів (0)Навушники STARLINE MK-08Y

495.0 грн з ПДВ: 495.0 грн

♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Навушники STARLINE МК-07, потилочне наголов'я
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)