Вкладиші протишумні


Вкладиші протишумні

Захист від шуму

Багато виробничих процесів протікають в підвищеній шумовій обстановці, що потребує використання беруш (у виробничій термінології – «вкладишів протишумних»). По кількості можливих використань вони поділяються на:

• одноразові и
• багаторазові.

Особливості рекомендованих засобів захисту

• автономні (не з'єднані між собою);
• закріплені на одному шнурку (вкладиші протишумні зі шнурком);
• з'єднання, яке трансформується (можливе використання як зі шнурком, так і без нього).

Оцінка ефективності вкладишів

Купуйте сертифікований захист для вух від перевірених виробників!

Розглянемо інший варіант, так як мова йде не про поодиноку ситуацію, а про шуми, які супроводжують виробничу діяльність.

В запропонованому переліку маємо справу з багаторазовими протишумовими вкладишами. Вироби представлені в трьох основних моделях:

Всі вони представляють собою універсальні вставки, пригнічують будь-який звук на величину, зазначену в характеристиці. Виготовлені з м’якого еластичного матеріалу, що дозволяє заповнювати вушний канал і захищати органи слуху від надмірних звукових коливань. Попутно при несприятливій пиловій обстановці – ще і від бруду. Можливість мити вставки звичайною водою забезпечує гігієнічність їх застосування.

В коробках від виробників автономні вкладиші протишумні (беруші) упаковані попарно для зручності використання. З’єднання шнурком полегшує процес експлуатації виробів, запобігаючи втраті під час тимчасового виймання з вуха.

На виробництвах для зручності роздачі можна повісити диспенсер протишумних вкладишів, в прозору ємність якого засипаються беруші. Отримання проходить шляхом повороту дозатора.

Передусім, правильно вставляйте беруші. Спочатку скрутіть еластичний конус, стискаючи його пальцями. Потім введіть у вушний канал, нахиливши голову і відтягуючи вухо трохи в сторону. Зачекайте з півхвилини, щоб вкладиш щільно заповнив простір.

Перевірку ефективності проводьте в шумному середовищі наступним образом. Закривши вуха руками, переконайтеся, що немає різниці в сприйняті шуму. В цьому випадку беруші вам підходять і встановлені правильно.

Пам’ятайте, що профілактика завжди ефективніше і дешевше, ніж лікування наслідків.


Порівняння товарів (0)Вставки протишумні EР-02

10.0 грн з ПДВ: 10.0 грн

Вставки протишумні 3M 1100
1

10.0 грн з ПДВ: 10.0 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)