Захист від падіння з висоти


Захист від падіння з висоти

Для чого потрібні засоби індивідуального захисту?

Якісне страхувальне і захисне обладнання завжди дуже затребуване і застосовується в різноманітних сферах. Найбільшу актуальність воно має у будівництві, ремонті споруд і будівель, де без захисту просто не обійтись. Також, лази монтерські, строп страхувальний, спусковий пристрій і інше обладнання застосовується для:

  • миття вікон в багатоповерхових будівлях;
  • альпінізму, як промислового, так і спортивного;
  • рятувальних робіт;
  • огляду колодязів;
  • спорудження і обслуговування веж і щогл зв'язку, ліній електропередач.

Щорічно кількість людей, що працюють на висоті, тільки зростає. Нажаль, кількість нещасних випадків також. Саме тому так важливо володіти спеціальним допуском і необхідним обладнанням високої якості. Воно допоможе уникнути падіння і травмування життєво важливих органів, а також послужить страховкою від зависання чи зриву.

Де купити захист від падіння з висоти?

Інтернет-магазин “АСАП-ТЕК” пропоную широкий асортимент сертифікованих і пройшовших випробування ЗІЗ. В нашому каталозі Ви знайдете блокуючі пристрої, запобіжні пояси, стаціонарні системи та ін.. У нас представлені різноманітні моделі від провідних виробників, що допоможе Вам підібрати не тільки якісне обладнання, але і те, яке прийдеться до смаку. ЗІЗ необхідні не тільки в тому випадку, якщо Ви працюєте на висоті. Мотузки, шнури, блок-ролики і карабіни дуже затребувані серед прихильників гірських видів спорту, а також скелелазів. Тут необхідна додаткова обережність, так як не всі аматори володіють достатніми знаннями техніки безпеки, досвідом, вмінням вести себе в непередбачуваних ситуаціях. Засоби індивідуального захисту можуть спасти, коли іншого виходу вже не залишилось, але навіть сама їх наявність придає впевненості, що дуже важливо на висоті. Своїм клієнтам ми пропонуємо гарантовано якісну продукцію, повну технічну інформацію про будь-яке обладнання і аксесуари, доступні ціни і кваліфіковану підтримку! Замовляючи у нас, Ви завжди будете в безпеці.


Порівняння товарів (0)Купили > 1000 раз
♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Блокуючий пристрій ASSECURO AUTOBLOK зі сталевим тросом 10м AH310
☞ ВАША ЗНИЖКА: 81.41 грн
Блокуючий пристрій ASSECURO AUTOBLOK зі сталевим тросом 20м AH320
♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Карабін овал стальний з механічною муфтою AJ501T
♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Карабін трапеція ASSECURO стальний з механічною муфтою AJ514
☞ ВАША ЗНИЖКА: 374.50 грн
Комплект страхувальної системи ASAP-tech для роботи на зб опорах Lite
Лази монтерські Вертикаль ЛМ-3У

2 798.00 грн з ПДВ: 2 798.00 грн

☞ ВАША ЗНИЖКА: 278.00 грн
Лази монтерські Вертикаль ЛМ-3У шип твердосплавний
♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Лази монтерські ЛМ-3М
Лази монтерські ЛМ-3М
3

2 482.00 грн з ПДВ: 2 482.00 грн

Показано з 1 по 60 із 488 (всього 9 сторінок)