Лази монтерські


Лази монтерські

Лази і кігті – незамінний інструмент електрика

На сьогодні над землею, по різноманітним стовпам, проходить велика кількість ліній зв’язку і електропередач. Також монтують освітлення житлових будинків, забезпечують оповіщення і відеоконтроль. А для ремонту, установки і демонтажу всіх комунікацій і пристроїв, які розміщуються на висоті, потрібні монтерські кігті і лази.

Для чого вони потрібні і їх призначення

Завдяки нехитрим по своїй конструкції, монтерським лазам, можна:

- без додаткових пристосувань вишки, піднятися на стовп абсолютно будь-якої висоти,
- виконувати самий широкий спектр робіт, починаючи з ремонту і установки і закінчуючи профілактичним обслуговуванням обладнань.

Ззовні кігті нагадують гаки жорсткої конструкції, які щільно кріпляться. Прикріпляються вони на ноги за допомогою ременів. Діаметр і форма комплектуючої, гака, цілком і повністю залежить від перетину стовпа, на який необхідно забратися. Рух вгору і вниз відбувається в той момент, коли гак розташовується під певним кутом до стовпа. При переносі ніг в перпендикулярне положення, лази фіксуються, і монтер має можливість зупинитись на необхідній висоті без якого небудь ризику впасти.

Матеріали, з яких виготовляються лази і кігті

Чим міцніше конструкція, на яку робітнику потрібно залізти, тим вище вимоги до монтерських кігтів. Сучасні моделі лаз створюють з високоміцної сталі. А для того, щоб забезпечити виріб підвищеною зносостійкістю, його покривають антикорозійним шаром. А для зменшення ковзання і додаткового продовження строку служби комплектуючих і кігтів, виготовляються спеціальні вставки із найтвердіших сплавів.

Та частина виробу, яка має контакт зі взуттям, також має сталеву основу. А ремені, які регулюються по об’єму ноги, виготовляються з багатошарової шкіри і обробляються капроновими нитками, які не розтягуються, не гниють і довго служать своєму власнику.

Різноманітність лазів

Для кожного виду робіт підходить певна модель кігтів і їх комплектуючих. А поділяються вони на наступні види:

Монтерські кігті - їх використовують для підняття на стовпи із дерева чи металу круглих форм, але в сучасному світі їх не часто зустрінеш на працівниках.

Лази по бетону - вони створені для роботи на стовпах з бетону круглих чи трапецеподібних форм і в наш час активно експлуатуються.

Монтерські кігті-лази - цей варіант створений для опори на споруді із залізобетону, яка володіє трапецеподібною формою. Ця модель сама популярна і розповсюджена, адже розбіг кігтів регулюється, завдяки чому їх можна експлуатувати на будь-якій опорі.

Як правильно доглядати за лазами і де їх зберігати

Надійні моделі кігтів призначені для робіт в абсолютно будь-яких кліматичних і погодних умовах, тобто для температури від -40 до +50. І на кожному виробі обов’язково вказана дана особливість. Також, під час покупки, виробник повідомляє термін гарантії і допустимий час використання кігтів. Не рекомендується експлуатувати кігті і їх комплектуючі довше шістдесяти місяців.

Під час використання, лази піддаються великим навантаженням, виходячи з чого всі комплектуючі зношуються і з часом втрачають початкову міцність.

А зберігати монтерські кігті-лази необхідно в закритому приміщенні, при температурі від -20 до +30. В даному приміщенні обов’язково повинно бути сухо. Часом кімнату для зберігання таких виробів спеціально обладнують вентиляцією і додатково захищають атрибути від прямих попадань променів сонця.

Особливого догляду кігті не потребують. Достатнім буде підтримання їх і всіх комплектуючих в чистоті і періодично обробляти всі металеві складові спеціальним змащенням чи маслом.


Порівняння товарів (0)☞ ВАША ЗНИЖКА: 201.00 грн
Комплект страхувальної системи ASAP-tech для роботи на зб опорах Lite
Лази монтерські Вертикаль ЛМ-3У

2 579.00 грн з ПДВ: 2 579.00 грн

♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Лази монтерські ЛМ-3М
Лази монтерські ЛМ-3М
3

2 023.00 грн з ПДВ: 2 023.00 грн

♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Лази монтерські ЛМ-3У з побідитовими наконечниками
Гаффи (Піки-дереволази)

3 575.00 грн з ПДВ: 3 575.00 грн

Кігті монтерські ЛМ-2
4

2 167.00 грн з ПДВ: 2 167.00 грн

♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Кріпіжні ремені (ЗІП-2)
Кріпіжні ремені (ЗІП-2)
3

411.00 грн з ПДВ: 411.00 грн

Лази монтерські ЛМ-3
2

2 670.00 грн з ПДВ: 2 670.00 грн

Лази монтерські ЛМ-3У
1

2 544.00 грн з ПДВ: 2 544.00 грн

♕ ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Траверси для Лаз монтерських ЛМ-3М, ЛМ-3У (ЗІП-3)
Піки-древолази (Гаффи)

2 930.00 грн з ПДВ: 2 930.00 грн

Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)