Запобіжні пояси


Запобіжні пояси

Для чого потрібні запобіжні пояси?

Будівельно-монтажні роботи часто виконуються на висоті більше ніж 1,3 м. Це передбачає ризик для здоров'я і життя фахівця, тому існують певні вимоги до безпеки, страхувальні системи. Користуватися ними необхідно не тільки, коли того вимагають Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті, а при будь-яких роботах де є вірогідність падіння з висоти, також це актуально і для спорту. Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) створені саме для забезпечення безпеки. На висоті не обійтись без монтажних поясів. Це незамінний елемент екіпірування для:

  • промислового альпінізму;
  • співробітників клінінгових компаній;
  • туристів;
  • скелелазів;
  • рятувальників та ін.

Запобіжні пояси мають свої функціональні особливості, нюанси проведення попередніх випробувань і подальшої експлуатації.

Ефективність монтажних поясів

Передусім, без необхідних ЗІЗ сьогодні не допускають до бідь-яких робіт на висоті. Це регламентують правила охорони праці. При цьому важливо розуміти, що самі по собі пояси не являються повноцінним засобом захисту від падіння з висоти. При обриві різко зростає тиск на хребетні відділи спини, що може призвести до паралічу кінцівок, випадінню при ривці. Безлямкові пояси утримують працівника в безпечній зоні і не дають йому вийти в небезпечну зону, а для безпеки при виконанні висотно-верхолазних робіт необхідно використовувати спеціальні лямкові пояси (пояси страхувальні).

Додаткова користь поясів запобіжних

Для даного виду ЗІЗ також характерний ортопедичний вплив. Грамотно вибрана страхувальна прив'язь захистить від появи радикуліту або остеохондрозу, ризику появи яким піддані люди, які часто знаходяться у підвішеному стані протягом довгого часу. Лямковий пояс також може використовуватися в якості страховки і евакуації працівників із замкнутих просторів, наприклад, траншей чи колодязів. Певний ризик, що виникає при висотних роботах, обумовлює особливості колірної гами всіх ЗІЗ. Вони випускаються в дуже яскравих кольорах, які можна розрізнити навіть на солідній висоті. Пояси оснащені кільцями, які дозволяють приєднати додаткове обладнання чи спорядження. В каталозі “АСАП-ТЕК” Ви знайдете великий вибір запобіжних поясів і засобів індивідуального захисту. Висока якість і надійність нашого обладнання дозволять Вам завжди відчувати себе в безпеці!


Порівняння товарів (0)Лідер продажу!
Пояс запобіжний 2 ПБ, з ланцюговим стропом
Лідер продажу!
Пояс запобіжний 4 ПБ, з стрічковим стропом
Ваша знижка: 30.34 грн
Пояс запобіжний 5 ПБ, сталевий строп
Ваша знижка: 31.67 грн
Пояс запобіжний 6 ПБ, плетений строп
Ваша знижка: 82.82 грн
Пояс лямковий ASSECURO AKSJON CA103
Ваша знижка: 490.50 грн
Пояс лямочний TRIARMA MultiUse (3PL-K-EN) (3 пункту зачеплення)
Ваша знижка: 149.50 грн
Пояс лямочний TRIARMA Utility Pro (2PL-K-EN) (2 пункти зачеплення)
Ваша знижка: 0.32 грн
Пояс лямочний ПромСІЗ 1ПЛ-К
Лідер продажу!
Пояс лямочний ПромСІЗ 2ПЛ-К
Ваша знижка: 107.00 грн
Пояс лямочний ПромСИЗ 1-ПЛ
Ваша знижка: 118.90 грн
Пояс лямочний ПромСИЗ антистатичний 1С-А
Показано з 1 по 52 із 52 (всього 1 сторінок)